Éjjel-Nappal Balaton

A BALATON ESZENCIÁJA

Kedves Olvasóm!

Szeretettel köszöntelek az oldalamon! Földi Rita vagyok, az Éjjel-Nappal Balaton alapítója és főszerkesztője.

A Balaton minden évszakban csodálatos. A nyári naplementék romantikus hangulata, a tavasszal virágba boruló mandulafák illata, az őszi túrák során felfedezett megannyi érdekes látnivaló és nevezetesség titkai, valamint a téli Balaton forralt boros korcsolyázásainak örömteli pillanatai együtt adják a Balaton esszenciáját, a felejthetetlen élményeket, melyek miatt beleszerettem a Balatonba. 

Szeretném mindezeket Neked is megmutatni. Ha velem tartasz, tudni fogod, hogy merre indulj el, mit érdemes megnézni, és hogy hová ülj be finomakat enni. Tarts velem, és elhozom neked a Balaton esszenciáját! 

Kövess itt is!

Facebook

Megosztás

Programajánló

Nemzeti Regatta

Nemzeti Regatta Program kezdete: június 09.
Program vége: június 10.
Település: Siófok
Megye: Somogy
Régió: Siófok környéke
Program: sport/verseny, egyéb, mind

Balatonman Kenese

Balatonman Kenese Program kezdete: május 25.
Program vége: május 26.
Település: Balatonkenese
Régió: Veszprém környéke
Megye: Veszprém
Program: sport/verseny, mind

NN Ultrabalaton - Run & Roll Festival

NN Ultrabalaton - Run & Roll Festival Program kezdete: május 11.
Program vége: május 13.
Település: Balatonvilágos
Régió: Siófok környéke
Megye: Somogy
Program: sport/verseny, mind

Vadlányoktól a pálosokig - vezetett gyalogtúra

Vadlányoktól a pálosokig - vezetett gyalogtúra Program kezdete: május 12.
Program vége: május 12.
Település: Gyenesdiás
Régió: Keszthely környéke
Megye: Zala
Program: sport/verseny, mind

Balatoni Évadnyitó Vitorlabontó Ünnepség

Balatoni Évadnyitó Vitorlabontó Ünnepség Program kezdete: május 12.
Program vége: május 12.
Település: Balatonfüred
Régió: Balatonfüred környéke
Megye: Veszprém
Program: sport/verseny, egyéb, mind

Maratonman Kenese Futam

Maratonman Kenese Futam Program kezdete: május 27.
Program vége: május 27.
Település: Balatonkenese
Régió: Veszprém környéke
Megye: Veszprém
Program: mind, sport/verseny, egyéb

Szentgáli tűzköves geotúra

Szentgáli tűzköves geotúra Program kezdete: március 11.
Program vége: március 11.
Település: Szentgál
Régió: Veszprém környéke
Megye: Veszprém
Program: sport/verseny, mind

Balatonfüred Concours D’ Elegance

Balatonfüred Concours D’ Elegance Program kezdete: május 04.
Program vége: május 06.
Település: Balatonfüred
Megye: Veszprém
Régió: Balatonfüred környéke
Program: sport/verseny, mind

Balatongyöröki Borfesztivál

Balatongyöröki Borfesztivál Program kezdete: július 19.
Program vége: július 22.
Település: Balatongyörök
Régió: Keszthely környéke
Megye: Zala
Program: mind, gasztro/boros/sörös

Jazz Fiesta Balatongyörökön

Jazz Fiesta Balatongyörökön Program kezdete: július 12.
Program vége: augusztus 18.
Település: Balatongyörök
Régió: Keszthely környéke
Megye: Veszprém
Program: zenei, mind

Vitorlás programok a Balatonnál

Vitorlás programok a Balatonnál
Program kezdete:január 01.
Program vége:december 31.
Program:sport/verseny, mind
Vizes sportok:mind, vitorlázás
Hónap:február, március, április, május, június, július, augusztus, szeptember, október, november, január, december

Tavaszi programok

  • 2017. április 22-23. F.W. Raiffeisen Évadnyitó Ifjúsági Kupa (Balatonföldvár)

  • 2017. április 29. - május 1. HYC Kupa (Balatonfüred)

  • 2017. április 29. - május 1. Kereked Ifjúsági Ranglista Verseny (Csopak)

  • 2017. április 29. - május 1. J24-Melges24 flottabajnokság (Balatonfüred)

  • 2017. április 30. - május 1. KJAVSE Évadnyitó (Keszthely)

  • 2017. április 30. - május 1. Balaton Boat (Balatonlelle)

  • 2017. május 5-7. Burgmann-Atom Kupa (Balatonfüred)

  • 2017. május 6-7. Kenesei Szezonnyitó One Design Trophy I. (Balatonkenese)

  • 2017. május 13. Rudi Trans 4kezes WEST (Balatonlelle)

  • 2017. május 18-21. 18 Lábas Skiff Európa Grand Prix magyarországi állomása (Balatonföldvár) 

  • 2017. május 20-21. Mihálkovics Kupa (Tihany)

  • 2017. május 25-28. D-ONE Gold Cup (Balatonfüred) 

  • 2017. május 25-28. Németh István emlékverseny - Sonnenschein Kupa - Dragon Magyar Bajnokság (Balatonfüred) 

  • 2017. május 27. Idénynyitó Nagyhajós verseny (Gyenesdiás)

  • 2017. május 27-28. MET Kupa Nagyhajós verseny (Balatonföldvár)

  • 2018. március 16. II. Tavaszi Regatta - Téli vitorlás versenysorozat 2017/18 (Balatonlelle)

  • 2018. május 12. Balatoni Nagyhajós Évadnyitó (Balatonfüred)

Balatoni Évadnyitó Vitorlabontó Ünnepség - Balatonfüred

Program kezdete: május 12.; Program vége: május 12.; Település: Balatonfüred; Régió: Balatonfüred környéke; Megye: Veszprém;

Pünkösdi Regatta - Keszthely Város Nagydíja

Program kezdete: június 03.; Program vége: június 05.; Település: Balatonföldvár; Régió: Siófok környéke; Megye: Somogy;

Nyári programok

  • 2017. június 3. Laguna Yacht Club Kupa I. forduló (Balatonfűzfő)

  • 2017. június 3-5. Dolesch Iván Emlékverseny (Balatonföldvár)

  • 2017. június 4. Siófoki Vitorlás Évadnyitó (Siófok)

  • 2017. június 5-9. Finn Masters Európa Kupa (Tihany)

  • 2017. június 10-11. SurgiCare Orvos Kupa (Balatonkenese)

  • 2017. június 10-11. Kereked One Design Kupa (Csopak)

  • 2017. június 16-18. Csoki Kupa (Balatonföldvár)

  • 2017. június 17-18. Nacra Kupa (Alsóörs)

  • 2017. június 18. Hamisszalag - Szilvássy Zoltán Emlékverseny (Balatonfüred)

  • 2017. június 24. Keszthely-Kenese Szóló (Keszthely - Balatonkenese)

  • 2017. június 24-25. F.W. Raiffeisen One Design Trophy (Balatonföldvár)

  • 2017. június 24-25. Ripka László Emlékverseny (Tihany)

  • 2017. június 24-25. OTP Private Banking Ügyvéd Kupa (Balatonkenese)

  • 2017. július 1. Fehér Szalag Vitorlás Verseny (Balatonfüred)

  • 2017. július 2. Horváth Boldizsár emlékverseny (Balatonfüred) 

  • 2017. július 5. Kékpántlika (Balatonfüred)

  • 2017. július 15-17. Kelet-Nyugat Kupa (Balatonfüred)

  • 2017. július 15-17. THE Olympic Regatta (Tihany)

  • 2017. július 22. Balaton Típusú Hajók Találkozója és Versenye (Balatonfüred)

  • 2017. július 22-23. Lájer Admirális Emlékverseny (Alsóörs)

  • 2017. július 22-23. Bahart Regatta (Balatonlelle)

  • 2017. július 27-30. Asso Magyar Bajnokság (Balatonföldvár)

  • 2017. július 27-30. Optimist csapatbajnokság (Balatonfüred)

  • 2017. július 29. Rizling Kupa (Ábrahámhegy)

  • 2017. július 29-30. High Tech Regatta (Alsóörs)

  • 2017. július 29-30. Kereked Klasszikus Kupa (Csopak)

  • 2017. augusztus 1-3. Spartacus Ifjúsági Regatta (Balatonföldvár)

  • 2017. augusztus 5-6. Csillagtúra (Balatonfüred)

  • 2017. augusztus 5-6. Kereked Újonc Kupa (Csopak) 

  • 2017. augusztus 5-6. Beszédes József Emlékverseny (Balatonfüred - Siófok)

  • 2017. augusztus 11-13. Laser Pico és RS Feva Flottabajnokság (Alsóörs)

  • 2017. augusztus 12. Timu Emlékverseny (Tihany)

  • 2017. augusztus 12-13. Tecon Kupa (Balatonfüred)

  • 2017. augusztus 12-13. Spartacus Regatta (Balatonföldvár)

  • 2017. augusztus 17-20. 50-es cirkáló Flottabajnokság (Siófok)

  • 2017. augusztus 17-20. MVSz Nagyhajós Magyar Bajnokság I. (Balatonfüred)

  • 2017. augusztus 18-27. Finn Silver Cup (Balatonfüred)

  • 2017. augusztus 21-25. Be Light! Optimist Magyar Bajnokság (Tihany)

  • 2017. augusztus 24-27. J24-Melges24 Magyar Bajnokság (Balatonfüred)

  • 2017. augusztus 24-27. Összevont Cirkáló Flottabajnokság (Balatonfüred)

  • 2017. augusztus 28-31. Laser Magyar Bajnokság (Tihany)

  • 2017. augusztus 31. - szeptember 3. MVSz Nagyhajós Magyar Bajnokság II. (Balatonfüred)

  • 2018. június 9-10. Nemzeti regatta (Siófok)

Nemzeti Regatta - Siófok

Program kezdete: június 09.; Program vége: június 10.; Település: Siófok; Megye: Somogy; Régió: Siófok környéke;

  • 2018. július 26-29. Kékszalag (Balatonfüred)

Kékszalag - Európa legnagyobb tókerülő vitorlásversenye - Balatonfüred

Program kezdete: július 26.; Program vége: július 29.; Település: Balatonfüred; Megye: Veszprém; Régió: Balatonfüred környéke;

Őszi programok

  • 2017. szeptember 1. Építők Vitorlás Kupája (Balatonfüred)

  • 2017. szeptember 1-10. Finn Gold Cup (Balatonfüred)

  • 2017. szeptember 2-3. Király Ferenc Emlékverseny (Balatonfűzfő)

  • 2017. szeptember 4-9. Raceboard Európa-bajnokság (Balatonfüred)

  • 2017. szeptember 7-10. Dolfin Magyar Bajnokság (Balatonfüred)

  • 2017. szeptember 8-10. LASER EC - BYC Kupa (Balatonfüred)

  • 2017. szeptember 14-17. Csillaghajó, Repülő Hollandi Magyar Bajnokság (Balatonföldvár)

  • 2017. szeptember 16. Félsziget kerülő Széchenyi István Emlékverseny (Balatonfüred)

  • 2017. szeptember 21. Siófoki Vitorlás Évadzáró (Siófok)

  • 2017. szeptember 21-24. Bavaria 32 Országos Bajnokság (Balatonlelle)

  • 2017. szeptember 21-24. Villamosenergia-ipari Vitorlás Találkozó (Balatonfüred)

  • 2017. szeptember 22. Szüreti Regatta – Hegyi Dénes emlékverseny (Alsóörs-Badacsony)

  • 2017. szeptember 25. - október 1. J/24 Európa Bajnokság (Balatonfüred)

  • 2017. szeptember 30. - október 1. Unitef Kupa (Balatonföldvár)

  • 2017. október 6-8. Specialized Kupa (Balatonfűzfő)

  • 2017. október 7-9. MOL 2017 Egyszemélyes Balatonkerülő Vitorlásverseny (Balatonfüred)

  • 2017. október 14. Rudi Trans 4kezes EAST (Balatonlelle) 

  • 2017. október 21. Last Minute (Keszthely)

  • 2017. október 21. Őszi Regatta (Balatonkenese)

  • 2017. november 4. El-Yacht Dér Kupa (Balatonkenese)

Téli programok

Szilveszteri Regatta - Balatonlelle

Program kezdete: december 31.; Program vége: december 31.; Település: Balatonlelle; Régió: Balatonboglár környéke; Megye: Somogy;