Éjjel-Nappal Balaton

A BALATON ESSZENCIÁJA

Kedves Olvasóm!

Földi Rita - Éjjel Nappal Balaton online turisztikai magazin

Szeretettel köszöntelek az oldalamon! Földi Rita vagyok, az Éjjel-Nappal Balaton alapítója és főszerkesztője.

A Balaton minden évszakban csodálatos. A nyári naplementék romantikus hangulata, a tavasszal virágba boruló mandulafák illata, az őszi túrák során felfedezett megannyi érdekes látnivaló és nevezetesség titkai, valamint a téli Balaton forralt boros korcsolyázásainak örömteli pillanatai együtt adják a Balaton esszenciáját, a felejthetetlen élményeket, melyek miatt beleszerettem a Balatonba. 

Szeretném mindezeket Neked is megmutatni. Ha velem tartasz, tudni fogod, hogy merre indulj el, mit érdemes megnézni, és hogy hová ülj be finomakat enni. Tarts velem, és elhozom neked a Balaton esszenciáját! 

Kövess itt is!

Facebook

Megosztás

2019-es programelőzetes

Szüreti Regatta

2019. szeptember 21-22. » részletek

Kékszalag - Európa legnagyobb tókerülő vitorlásversenye

2019. július 18-20.  » részletek

VeszprémFest

2019. július 10-13. » részletek

Pünkösdi Regatta

2019. június 8-10. » részletek 

Gyenesdiási Bornapok - Bormustra

2019. július 7-14. » részletek

Programajánló

Gyenesdiási Bornapok - Bormustra

Gyenesdiási Bornapok - Bormustra Program kezdete: július 07.
Program vége: július 14.
Település: Gyenesdiás
Régió: Keszthely környéke
Megye: Zala
Program: gasztro/boros/sörös, egyéb, mind

Fehér Szalag Izsák Szabolcs Emlékverseny

Fehér Szalag Izsák Szabolcs Emlékverseny Program kezdete: július 13.
Program vége: július 13.
Település: Balatonfüred
Régió: Balatonfüred környéke
Megye: Veszprém
Program: sport/verseny, mind

Tihanyi Félmaraton

Tihanyi Félmaraton Program kezdete: május 25.
Program vége: május 25.
Település: Tihany
Régió: Balatonfüred környéke
Megye: Veszprém
Program: sport/verseny, mind

Pünkösdi Regatta

Pünkösdi Regatta Program kezdete: június 08.
Program vége: június 10.
Település: Balatonföldvár
Régió: Siófok környéke
Megye: Somogy
Program: sport/verseny, egyéb, mind

Csiga-túra tanösvény

Csiga-túra tanösvény Település: Zalakaros
Régió: Keszthely környéke
Megye: Zala
Kirándulás: mind, tanösvény, túraútvonal, túra/séta
Sport & Élmény: mind, nordic walking
Spec. feltételek: vízparti, gyerekbarát

Nagyberek Túrák

Nagyberek Túrák Település: Balatonfenyves
Régió: Balatonboglár környéke
Megye: Somogy
Program: mind, egyéb
Kirándulás: mind, túra/séta
Sport & Élmény: nordic walking, kerékpározás

Gasztrohegy hétvégék #4 - Nagyvadak a hegyről

Gasztrohegy hétvégék #4 - Nagyvadak a hegyről Program kezdete: január 25.
Program vége: január 27.
Település: Badacsony
Régió: Badacsony környéke
Megye: Veszprém
Program: gasztro/boros/sörös, mind

Plázs Siófok

Plázs Siófok Település: Siófok
Régió: Siófok környéke
Megye: Somogy
Kult. & Szórakozás: mind, szabadtéri színp., éjszakai pub/bár, disco/buli(hajó)
Sport & Élmény: fitness, mind, röplabda/foci, kézi/kosárlabda
Vizes sportok: mind, SUP, úszás

Fonyódi Kolbászfesztivál

Fonyódi Kolbászfesztivál Program kezdete: február 08.
Program vége: február 10.
Település: Fonyód
Régió: Balatonboglár környéke
Megye: Somogy
Program: gasztro/boros/sörös, mind

Murci Fesztivál a Kishegyen

Murci Fesztivál a Kishegyen Program kezdete: október 20.
Program vége: október 20.
Település: Balatonlelle
Régió: Balatonboglár környéke
Megye: Somogy
Program: gasztro/boros/sörös, sport/verseny, zenei, mind

Almádi Borfesztivál - Balatonalmádi

Almádi Borfesztivál - Balatonalmádi
Almádi Borfesztivál
Almádi Borfesztivál
Almádi Borfesztivál
Almádi Borfesztivál
Program kezdete:augusztus 03.
Program vége:augusztus 20.
Település:Balatonalmádi
Régió:Veszprém környéke
Megye:Veszprém
Program:gasztro/boros/sörös, mind
Hónap:augusztus
Ünnepek & Alkalmak:Augusztus 20.

Zamatos borok, zene, tánc és szórakozás minden este. Az ország, és kiemelten a Balaton régió borászatainak kínálata mellett több, mint két héten át táncol a város, él a színpad. » Részletes program

Helyszín: Wesselényi strand főbejárata - Balatonalmádi

Időpont: 2018. augusztus 3-20.

augusztus 3.

  • 19.00 RUBATO BAND  

  • 19.30 BORLOVAGRENDEK BEMUTATKOZÁSA

  • 20.00 ÜNNEPÉLYES MEGNYITÓ

  • 20.15 KÁPLÁN GYÖRGY ÉNEKES

  • 20.30 KID ROCK & ROLL SPORTTÁNC EGYESÜLET  

  • 21.00 VIOLIN AND WOMEN NÉDÓ OLGA PRÍMADÍJAS  HEGEDŰMŰVÉSZ  KONCERTSHOW              

  • 22.00 SZTÁRVENDÉG: PÁPAI JOCI

augusztus 4.

  • 19.00 RUBATO BAND 

  • 20.30 GAZDAG TIBOR ÉS A DR. GROG             

  • 22.15 SZTÁRVENDÉG: SZINETÁR DÓRA

augusztus 5.

  • 18.00 AZ ASTI BAJOR FÚVÓSZENKAR MŰSORA

  • 19.00 RUBATO BAND

  • 20.30 FUN THOMAS BAND                

  • 22.15 SZTÁRVENDÉG: SINGH VIKI

augusztus 6.

  • 19.00 BALATONALMÁDI NÉPTÁNCMŰHELY

  • 19.20 BOROSTYÁN NÉPDALKÖR

  • 19.30 RINGATÓ BALATON TÁNCEGYÜTTES

  • 20.30 SWING-SWING ZENEKAR                            

  • 22.15 SZTÁRVENDÉG: MOHAMED FATIMA

augusztus 7.

  • 19.00 CSILLAGNYÍLÁS BALETTCSOPORT

  • 19.30 DANCE ACTION TÁNCCSOPORT                           

  • 20.30 FRISSON ZENEKAR                                            

  • 22.15 KHALE LULUGYI  

augusztus 8.

  • 19.00 CHOLNOKY MOZGÁSMŰVÉSZETI STÚDIÓ          

  • 19.30 DRÁGAKÖVEK HASTÁNCCSOPORT ÉS ARANY TIMI

  • 20.30 THE BLUESBERRY BAND & MUCK FERENC    

  • 22.15 SZTÁRVENDÉG: PÉTER SRAMEK

augusztus 9.

  • 19.00 VISION HIP – HOP DANCE                                  

  • 19.30 BALATON FITNESS HUNGARY                             

  • 20.30 VIKTÓRIA  EGYÜTTES         

  • 22.15 SZTÁRVENDÉG: SZŰCS JUDIT

augusztus 10.

  • 19.00 CHRYSTAL FITTNESS                                         

  • 19.30 DÁVID ROLAND ÉNEKES                                    

  • 20.30 ÚJ BABYLON EGYÜTTES -OMEGA TRIBUTE BAND

  • 22.15 SZTÁRVENDÉG: BERECZKI  ZOLTÁN

augusztus 11.

  • 19.00 FLASH DANCE TÁNCCSOPORT            

  • 19.30 AJKAI AEROBIK SPORTEGYESÜLET    

  • 20.30 ROCK-KANOK ZENEKAR             

  • 22.15 SZTÁRVENDÉG: SZABÓ ÁDÁM

augusztus 12.

  • 19.00 FREE DANCE TÁNCCSOPORT                   

  • 19.30 WINNERS VERSENYTÁNC EGYESÜLET       

  • 20.30 ROZÉ BÁR MUSIC 

  • 22.15 SZTÁRVENDÉG: KÖKÉNY ATTILA

augusztus 13.

  • 19.00 SERICA FOLK AND ROLL   

  • 20.30 INTERMEZZO LATIN CLUB                 

  • 22.15 SZTÁRVENDÉG: TAKÁCS NICOLAS 

augusztus 14.

  • 19.00 4 QUALITY HIP-HOP TÁNCEGYESÜLET              

  • 19.30 BONITA SPORTTÁNC EGYESÜLET             

  • 20.30 MOKKA TRIBUTE BAND         

  • 22.15 SZTÁRVENDÉG: HEVESI TAMÁS

augusztus 15.

  • 19.00 CSILLAGNYÍLÁS BALETTCSOPORT

  • 19.30 CONESTOGA COUNTRY LINEDANCE            

  • 20.30 HOLYCHICKS  NŐI ZENEKAR 

  • 22.15 SZTÁRVENDÉG: DESPERADO

augusztus 16.

  • 19.00 DALLAMVILÁG NOSZTALGIA CSOPORT         

  • 19.30 FOOTNOTES DANCE COMPANY DANCE       

  • 20.30 THE BLACKBIRDS-BEATLES EMLÉKZENEKAR   

  • 22.00 MUSIC SZELLECTION: POLYÁK RITA ÉS SZELLE SZILÁRD 

augusztus 17.

  • 19.00 RITMUS TÁNC ÉS MOZGÁSMŰVÉSZETI EGYESÜLET

  • 19.30 ROCK AND ROLL SHOW                

  • 20.30 TURI LUI BAND                                                    

  • 22.15 SZTÁRVENDÉG: GRÁCIA HEGEDŰ TRIÓ 

augusztus 18.

  • 19.00 OLD RULETT         

  • 20.30 RULETT EGYÜTTES          

  • 22.15 SZTÁRVENDÉG: TOLVAI RENI

augusztus 19.

  • 18.30 NYITRAGERENCSÉRI HAGYOMÁNYŐRZŐ CSOPORT

  • 19.30 CARCASSONNEI  BALETT CSOPORT       

  • 20.00 DAL-MA MUSICAL ÉS ZENÉS SZÍNPAD  

  • 20.30 SZTÁRVENDÉG: ATARU TAIKO DOBSZÍNHÁZ                  

  • 21.30 SZTÁRVENDÉG: PÁL DÉNES

augusztus 20.

  • 20.00  MISKOLCI  ILLÉS EMLÉKZENEKAR   

  • 21.15  TŰZIJÁTÉK                                                

  • 21.45  ISTVÁN A KIRÁLY KONCERTSHOW

Kapcsolat

  • Tel.: +36 (88) 594-081 | +36 (88) 542-410

  • E-mail: almtour@gmail.com

forrás: balaton-almadi.hu

Card Card