NONSTOPBALATON.HU

A BALATON ESZENCIÁJA

nonstopbalaton.hu

Az Éjjel-Nappal Balaton online turisztikai magazin friss hírekkel látja el és érdekes cikkekkel szórakoztatja a Balaton iránt érdeklődőket. Elősegíti a választást azok számára, akik szállást,  étkezési lehetőséget keresnek, átélnék a helyi gasztro-élményeket, vagy kikapcsolódnának egy zenei, kulturális programon, esetleg részt vennének egy sporteseményen, vagy egy wellness pihenésen.

Kövess minket!

Facebook

Megosztás

Olvastad már?

Szavazás

Mi jut eszedbe elsőre a Balatonról?

Szavazok

Az Olimpia eseményei a Plázs Siófok óriáskivetítőin

2016.08.12.

Hajrá Magyarok! Szurkoljunk együtt a Plázs siófok óriáskivetítői előtt a magyar Olimpikonoknak! A 2016-os nyári Olimpia eseményeit folyamatosan követhetitek nálunk az esti programok kivételével:

  • Esti bulik a PLÁZS MUSIC teraszán: 22:00 – 04:00
  • Aug 12.  Péntek Ruzsa Magdi + Hooligans 20:00 – 04:00

  • Aug. 13. Szombat Total Dance 20:00 – 04:00

  • Aug. 19. Péntek KOZMIX + TNT 20:00 – 04:00

  • Aug. 20. Szombat  We Love Balaton 20:00 – 04:00

A MAGYAR OLIMPIKONOK RÉSZLETES PROMGRAMJA – RIO 2016 NYÁRI OLIMPIA

(forrás: NSO – Nemzeti Sport Online)

 

AUGUSZTUS 5., PÉNTEK

szombat, 1.00: MEGNYITÓÜNNEPSÉG

AUGUSZTUS 6., SZOMBAT

ASZTALITENISZ

  • 14.00–3.00: egyes, selejtező, 1. forduló (Pattantyús Ádám; Lovas Petra, Póta Georgina) 

EVEZÉS

  • 13.30–18.10: egypár, előfutam (Pétervári-Molnár Bendegúz); kormányos nélküli kettes, előfutam (Simon Béla, Juhász Adrián) 

CSELGÁNCS

  • 15.00–18.00, 20.30: női 48 kg (Csernoviczki Éva) 

SPORTLÖVÉSZET

  • 13.30–16.00: női légpuska (Miskolczi Julianna)

  • 18.00–21.00: férfi légpisztoly (Tátrai Miklós) 

TENISZ

  • 15.45–4.00: női egyes, 1. forduló (Babos Tímea)

  • 15.45–4.00: női páros, 1. forduló (Babos Tímea, Jani Réka)

TORNA

  • 15.30–2.00: férfi selejtező, 3. csoport (Hidvégi Vid) 

ÚSZÁS

  • 18.02: férfi 400 m vegyes, előfutamok (Gyurta Gergely, Verrasztó Dávid)

  • 18.28: női 100 m pillangó, előfutamok (Szilágyi Liliána)

  • 18.54: férfi 400 m gyors, előfutamok (Bernek Péter, Kis Gergő)

  • 19.14: női 400 m vegyes, előfutamok (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)

  • 19.40: férfi 100 m mell, előfutamok (Gyurta Dániel)

  • 3.03: férfi 400 m vegyes, döntő

  • 3.14: női 100 m pillangó, elődöntő

  • 3.30: férfi 400 m gyors, döntő

  • 3.49: női 400 m vegyes, döntő

  • 4.08: férfi 100 m mell, elődöntő

VÍVÁS

  • 14.00–19.15, 21.00–23.35: női párbajtőr, egyéni (Szász Emese) 

VÍZILABDA

  • 14.00: férfi csoportmérkőzés, Szerbia–Magyarország

AUGUSZTUS 7., VASÁRNAP

ASZTALITENISZ

  • 14.00–3.00: egyes, 2. és 3. forduló

EVEZÉS

  • 13.30–17.30: egypár, kormányos nélküli kettes – reményfutam

SPORTLÖVÉSZET

  • 14.00–16.30: női légpisztoly (Egri Viktória, Tobai-Sike Renáta) 

TENISZ

  • 15.45–4.00: női egyes, 1. forduló (Babos Tímea)

  • 15.45–4.00: női páros, 1. forduló (Babos Tímea, Jani Réka) 

TORNA

  • 14.45–3.00: női selejtező, 5. csoport (Kovács Zsófia) 

ÚSZÁS

  • 18.02: női 100 m hát, előfutamok (Hosszú Katinka)

  • 18.22: férfi 200 m gyors, előfutamok (Bernek Péter, Kozma Dominik)

  • 19.19: férfi 100 m hát, előfutamok (Balog Gábor)

  • 19.39: női 400 m gyors, előfutamok (Kapás Boglárka, Késely Ajna)

  • 20.11: férfi 4×100 m gyorsváltó, előfutamok (Magyarország – Gyárfás Bence, Holoda Péter, Pulai Vince, Reményi Ármin)

  • 3.03: női 100 m pillangó, döntő

  • 3.11: férfi 200 m gyors, elődöntő

  • 3:53: férfi 100 m mell, döntő

  • 4.01: női 400 m gyors, döntő

  • 4.12: férfi 100 m hát, elődöntő

  • 4.36: női 100 m hát, elődöntő

  • 4.54: férfi 4×100 m gyorsváltó, döntő

AUGUSZTUS 8., HÉTFŐ

ASZTALITENISZ

  • 15.00–3.30: egyes, 3. és 4. forduló

CSELGÁNCS

  • 15.00–18.00, 20.30: női 57 kg (Karakas Hedvig); férfi 73 kg (Ungvári Miklós) 

EVEZÉS

  • 13.30–16.50: egypár, kormányos nélküli kettes – reményfutam

ÖKÖLVÍVÁS

  • 16.00–18.15, 22.00–1.15: férfi 69 kg, selejtező (Bacskai Balázs); férfi 75 kg, selejtező (Harcsa Zoltán)

SPORTLÖVÉSZET

  • 14.00–17.30: férfi légpuska (Péni István, Sidi Péter)

TENISZ

  • 15.45–4.00: női egyes, 2. forduló

  • 15.45–4.00: női páros, 2. forduló 

ÚSZÁS

  • 18.00: női 200 m gyors, előfutamok (Késely Ajna, Verrasztó Evelyn)

  • 18.27: férfi 200 m pillangó, előfutamok (Cseh László, Kenderesi Tamás)

  • 18.54: női 200 m vegyes, előfutamok (Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna)

  • 3.00: női 200 m gyors, elődöntő

  • 3.21: férfi 200 m gyors, döntő

  • 3.30: női 100 m hát, döntő

  • 3.38: férfi 100 m hát, döntő

  • 4.07: férfi 200 m pillangó, elődöntő

  • 4.33: női 200 m vegyes, elődöntő

VITORLÁZÁS

  • 18.00–22.30: férfi szörf RSX (Gádorfalvi Áron), Laser (Vadnai Benjamin), női szörf RSX (Cholnoky Sára), Laser Radial (Érdi Mária) – futamok

VÍVÁS

  • 14.00–18.05, 21.00–23.35: női kard, egyéni (Márton Anna) 

VÍZILABDA

  • 18.00: férfi csoportmérkőzés, Magyarország–Ausztrália

AUGUSZTUS 9., KEDD

ASZTALITENISZ

  • 15.00–3.30: egyes, negyeddöntő

CSELGÁNCS

  • 15.00–18.00, 20.30: férfi 81 kg (Csoknyai László) 

EVEZÉS

  • 13.30–16.50: egypár, negyeddöntő; kormányos nélküli kettes, elődöntő

SPORTLÖVÉSZET

  • 14.00–21.00: női sportpisztoly, 25 m (Csonka Zsófia, Tobai-Sike Renáta) 

TENISZ

  • 15.45–4.00: női egyes, 3. forduló

  • 15.45–4.00: női páros, negyeddöntő 

ÚSZÁS

  • 18.00: férfi 100 m gyors, előfutamok (Bohus Richárd, Kozma Dominik)

  • 18.26: női 200 m pillangó, előfutamok (Hosszú Katinka, Szilágyi Liliána)

  • 18.48: férfi 200 m mell, előfutamok (Gyurta Dániel, Horváth Dávid)

  • 19.15: férfi 4×200 m gyorsváltó, előfutamok (Magyarország – Bernek Péter, Grátz Benjámin, Holló Balázs, Kis Gergő, Kozma Dominik, Márton Richárd, Szabó Norbert)

  • 3.00: férfi 100 m gyors, elődöntő

  • 3.19: női 200 m gyors, döntő

  • 3.28: férfi 200 m pillangó, döntő

  • 3.34: női 200 m pillangó, elődöntő

  • 4.00: férfi 200 m mell, elődöntő

  • 4.29: női 200 m vegyes, döntő

  • 4.38: férfi 4×200 m gyorsváltó, döntő

VITORLÁZÁS

  • 18.00–22.30: férfi szörf RSX (Gádorfalvi Áron), finn (Berecz Zsombor), Laser (Vadnai Benjamin), női szörf RSX (Cholnoky Sára), Laser Radial (Érdi Mária) – futamok

VÍVÁS

  • 14.00–19.15, 21.00–23.35: férfi párbajtőr, egyéni (Boczkó Gábor, Imre Géza, Rédli András) 

VÍZILABDA

  • 14.00: női csoportmérkőzés, Kína–Magyarország

AUGUSZTUS 10., SZERDA

ASZTALITENISZ

  • 15.00–17.00: női egyes, elődöntő

  • 1.30: női egyes, döntő 

CSELGÁNCS

  • 15.00–18.00, 20.30: férfi 90 kg (Tóth Krisztián) 

SPORTLÖVÉSZET

  • 14.00–17.30: férfi sportpisztoly, 50 m (Tátrai Miklós) 

TENISZ

  • 15.45–4.00: női egyes, negyeddöntő

  • 15.45–4.00: női páros, negyeddöntő

TORNA

  • 21.00–23.45: férfi egyéni összetett, döntő

ÚSZÁS

  • 18.23: férfi 200 m hát, előfutamok (Földházi Dávid, Telegdy Ádám)

  • 18.50: női 200 m mell, előfutamok (Sebestyén Dalma, Sztankovics Anna)

  • 19.12: férfi 200 m vegyes, előfutamok (Verrasztó Dávid)

  • 19.34: női 4×200 m gyorsváltó, előfutamok (Magyarország – Hosszú Katinka, Jakabos Zsuzsanna, Kapás Boglárka, Késely Ajna, Verrasztó Evelyn)

  • 3.03: férfi 200 m mell, döntő

  • 3.25: férfi 200 m hát, elődöntő

  • 3.54: női 200 m pillangó, döntő

  • 4.03: férfi 100 m gyors, döntő

  • 4.08: női 200 m mell, elődöntő

  • 4.26: férfi 200 m vegyes, elődöntő

  • 4.55: női 4×200 m gyorsváltó, döntő

VITORLÁZÁS

  • 18.00–22.30: finn (Berecz Zsombor), Laser (Vadnai Benjamin), Laser Radial (Érdi Mária) – futamok

VÍVÁS

  • 13.30–21.00, 22.30–2.45: női tőr, egyéni (Knapek Edina, Mohamed Aida); férfi kard, egyéni (Decsi Tamás, Szilágyi Áron)

VÍZILABDA

  • 15.20: férfi csoportmérkőzés, Görögország–Magyarország

AUGUSZTUS 11., CSÜTÖRTÖK

ASZTALITENISZ

  • 15.00–17.00: férfi egyes, elődöntő

  • 1.30: férfi egyes, döntő 

CSELGÁNCS

  • 15.00–18.00, 20.30: női 78 kg (Joó Abigél); férfi 100 kg (Cirjenics Miklós) 

EVEZÉS

  • 13.30–16.40: egypár, elődöntő; kormányos nélküli kettes, döntő

ÖKÖLVÍVÁS

  • 16.00–18.15, 22.00–1.00: férfi 69 kg, selejtező

SPORTLÖVÉSZET

  • 14.00–18.00: női kisöbű sportpuska, összetett (Miskolczi Julianna) 

TENISZ

  • 17.00–1.00: női egyes, elődöntő

  • 17.00–1.00: női páros, elődöntő 

TOLLASLABDA

  • 13.00–4.00: női egyéni, csoportmérkőzések (Sárosi Laura)

TORNA

  • 21.00–23.10: női egyéni összetett, döntő

ÚSZÁS

  • 18.00: férfi 50 m gyors, előfutamok (Takács Krisztián)

  • 18.18: női 800 m gyors, előfutamok (Kapás Boglárka, Risztov Éva)

  • 19.20: férfi 100 m pillangó, előfutamok (Cseh László, Pulai Bence)

  • 19.40: női 200 m hát, előfutamok (György Réka, Hosszú Katinka)

  • 3.00: férfi 50 m gyors, elődöntő

  • 3.17: női 200 m mell, döntő

  • 3.26: férfi 200 m hát, döntő

  • 3.32: női 200 m hát, elődöntő

  • 4.01: férfi 200 m vegyes, döntő

  • 4.31: férfi 100 m pillangó, elődöntő

VITORLÁZÁS

  • 18.00–22.30: férfi szörf RSX (Gádorfalvi Áron), finn (Berecz Zsombor), női szörf RSX(Cholnoky Sára) – futamok

VÍZILABDA

  • 18.00: női csoportmérkőzés, Spanyolország–Magyarország

AUGUSZTUS 12., PÉNTEK

ATLÉTIKA

  • 14.30–21.10: férfi 20 km-es gyaloglás (Helebrandt Máté); férfi diszkoszvetés, selejtező(Kővágó Zoltán); hétpróba (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi)

  • 1.20–4.25: női súlylökés (Márton Anita)  

CSELGÁNCS

  • 15.00–18.00, 20.30: férfi +100 kg (Bor Barna)

SPORTLÖVÉSZET

  • 14.00–16.30: férfi kisöbű sportpuska, fekvő (Sidi Péter, Szabián Norbert)

TOLLASLABDA

  • 13.00–4.00: női egyéni, csoportmérkőzések (Sárosi Laura) 

ÚSZÁS

  • 18.00: női 50 m gyors, előfutamok (Molnár Flóra)

  • 18.38: férfi 1500 m gyors, előfutamok (Gyurta Gergely, Rasovszky Kristóf)

  • 20.10: férfi 4×100 m vegyes váltó, előfutamok (Magyarország – Balog Gábor, Bohus Richárd, Cseh László, Gyurta Dániel)

  • 3.03: női 200 m hát, döntő

  • 3.12: férfi 100 m pillangó, döntő

  • 3.20: női 800 m gyors, döntő

  • 3.44: férfi 50 m gyors, döntő

  • 3.57: női 50 m gyors, elődöntő 

VITORLÁZÁS

  • 18.00–22.30: férfi szörf RSX (Gádorfalvi Áron), Laser (Vadnai Benjamin), női szörf RSX(Cholnoky Sára), Laser Radial (Érdi Mária) – futamok

VÍZILABDA

  • 14.00: férfi csoportmérkőzés, Magyarország–Japán

AUGUSZTUS 13., SZOMBAT

ATLÉTIKA

  • 14.30–17.50: hétpróba (Krizsán Xénia, Zsivoczky-Farkas Györgyi); férfi diszkoszvetés, döntő

EVEZÉS

  • 13.50–16.40: egypár, döntő

ÖKÖLVÍVÁS

  • 16.00–19.00, 22.00–1.00: férfi 69 kg, negyeddöntő

TENISZ

  • 17.00–1.00: női egyes, döntő

  • 17.00–1.00: női páros, döntő 

TOLLASLABDA

  • 13.00–4.00: női egyéni, csoportmérkőzések (Sárosi Laura)

ÚSZÁS

  • 3.03: női 50 m gyors, döntő

  • 3.11: férfi 1500 m gyors, döntő

  • 4.04: férfi 4×100 m vegyes váltó, döntő

VITORLÁZÁS

  • 18.00–22.30: finn (Berecz Zsombor), Laser (Vadnai Benjamin), Laser Radial (Érdi Mária) – futamok

VÍZILABDA

  • 18.00: női csoportmérkőzés, Magyarország–Egyesült Államok

AUGUSZTUS 14., VASÁRNAP

ATLÉTIKA

  • 14.30: női maratoni (Erdélyi Zsófia, Papp Krisztina, Szabó Tünde) 

BIRKÓZÁS

  • 15.00–18.00, 21.00: férfi kötöttfogás, 75 kg (Bácsi Péter) 

ÖKÖLVÍVÁS

  • 22.00–1.15: férfi 75 kg, selejtező

SPORTLÖVÉSZET

  • 14.00–19.00: férfi kisöbű sportpuska, összetett (Péni István, Sidi Péter)

TOLLASLABDA

  • 13.00–3.30: női egyéni, csoportmérkőzések (Sárosi Laura) 

TORNA

  • 19.00–22.00: férfi talaj, lólengés, női ugrás – döntő

VITORLÁZÁS

  • 18.00–22.30: finn (Berecz Zsombor) – futam; férfi szörf RSX, női szörf RSX – döntő

VÍVÁS

  • 14.00–20.30, 22.00–0.50: férfi párbajtőr, csapat (Magyarország – Boczkó Gábor, Imre Géza, Rédli András, Somfai Péter) 

VÍZILABDA

  • 1.50: férfi csoportmérkőzés, Brazília–Magyarország

AUGUSZTUS 15., HÉTFŐ

ATLÉTIKA

  • 14.30–17.10: 110 m gát, előfutam (Baji Balázs) 

BIRKÓZÁS

  • 15.00–18.00, 21.00: férfi kötöttfogás, 85 kg (Lőrincz Viktor) 

KAJAK-KENU

  • 14.00: férfi C–1 1000 m, előfutamok (Vasbányai Henrik)

  • 14.24: női K–2 500 m, előfutamok (Szabó Gabriella, Kozák Danuta)

  • 14.38: női K–1 200 m, előfutamok (Douchev-Janics Natasa)

  • 15.06: férfi K–1 1000 m, előfutamok (Kopasz Bálint)

  • 15.30: férfi C–1 1000 m, elődöntő

  • 15.46: női K–2 500 m, elődöntő

  • 16.00: női K–1 200 m, elődöntő

  • 16.14: férfi K–1 1000 m, elődöntő

NYÍLT VÍZI ÚSZÁS

  • 13.00: női 10 km (Olasz Anna, Risztov Éva) 

ÖKÖLVÍVÁS

  • 16.00–19.00, 22.00–1.00: férfi 69 kg, elődöntő

TOLLASLABDA

  • 13.00–3.00: női egyéni, nyolcaddöntő

TORNA

  • 19.00–22.00: férfi gyűrű, ugrás, női gerenda – döntő

VITORLÁZÁS

  • 18.00–22.30: Laser, Laser Radial – döntő

VÍZILABDA

  • 19.10, 20.30, 23.20, 0.40: női negyeddöntő

AUGUSZTUS 16., KEDD

ATLÉTIKA

  • 1.15–3.50: 110 m gát, középdöntő, döntő

BIRKÓZÁS

  • 15.00–18.00, 21.00: férfi kötöttfogás, 66 kg (Lőrincz Tamás); férfi kötöttfogás, 98 kg (Kiss Balázs)

KAJAK-KENU

  • 14.08: férfi C–1, 1000 m, döntő

  • 14.23: női K–2 500 m, döntő

  • 14.47: női K–1 200 m, döntő

  • 15.12: férfi K–1 1000 m, döntő 

NYÍLT VÍZI ÚSZÁS

  • 13.00: férfi 10 km (Papp Márk)

SÚLYEMELÉS

  • 20.30–22.30: férfi +105 kg, B-csoport (Nagy Péter)

TOLLASLABDA

  • 13.30–18.30: női egyéni, negyeddöntő

TORNA

  • 19.00–21.15: férfi korlát, nyújtó, női talaj – döntő

VITORLÁZÁS

  • 18.00–22.30: finn – döntő

VÍZILABDA

  • 16.00, 17.20, 20.10, 21.30: férfi negyeddöntő

AUGUSZTUS 17., SZERDA

ATLÉTIKA

  • 14.30–18.05: férfi kalapácsvetés, selejtező (Pars Krisztián) 

KAJAK-KENU

  • 14.00: férfi K–2 1000 m, előfutamok (Ceiner Benjámin, Hufnágel Tibor)

  • 14.16: férfi C–1 200 m, előfutamok (Hajdu Jonatán)

  • 14.37: férfi K–2 200 m, előfutamok (Molnár Péter, Tótka Sándor)

  • 14.51: női K–1 500 m, előfutamok (Kozák Danuta)

  • 15.12: férfi K–2 1000 m, elődöntő

  • 15.20: férfi C–1 200 m, elődöntő

  • 15.34: férfi K–2 200 m, elődöntő

  • 15.48: női K–1 500 m, elődöntő

MŰUGRÁS

  • 20.00–23.10: női toronyugrás, selejtező (Kormos Villő) 

ÖKÖLVÍVÁS

  • 16.00–18.15, 22.00–0.45: férfi 69 kg, döntő

TOLLASLABDA

  • 13.30–18.30: női egyéni, elődöntő

VÍZILABDA

  • 17.20, 21.30: női elődöntő

AUGUSZTUS 18., CSÜTÖRTÖK

ATLÉTIKA

  • 14.30–21.25: női magasugrás, selejtező (Szabó Barbara) 

BIRKÓZÁS

  • 15.00–18.00, 21.00: női 63 kg (Sastin Marianna); női 75 kg (Németh Zsanett) 

KAJAK-KENU

  • 14.00: férfi K–2 1000 m, döntő

  • 14.15: férfi C–1 200 m, döntő

  • 14.39: férfi K–2 200 m, döntő

  • 15.03: női K–1 500 m, döntő 

MŰUGRÁS

  • 15.00–16.30: női toronyugrás, elődöntő

  • 21.00–22.30: női toronyugrás, döntő 

ÖKÖLVÍVÁS

  • 19.00–21.00: férfi 75 kg, elődöntő

ÖTTUSA

  • 15.00–18.00: női öttusa, vívás, rangsoroló selejtező (Földházi Zsófia, Kovács Sarolta)

  • 19.30–22.30: férfi öttusa, vívás, rangsoroló selejtező (Demeter Bence, Marosi Ádám) 

TOLLASLABDA

  • 13.30–18.30: női egyéni, döntő

TRIATLON

  • 16.00: férfiak (Faldum Gábor, Tóth Tamás) 

VÍZILABDA

  • 17.20, 21.30: férfi elődöntő

AUGUSZTUS 19., PÉNTEK

ATLÉTIKA

  • 13.00: férfi 50 km-es gyaloglás (Rácz Sándor, Srp Miklós, Venyercsán Bence)

  • 13.00: női 20 km-es gyaloglás (Kovács Barbara, Madarász Viktória, Récsei Rita)

  • 1.10–2.45: férfi kalapácsvetés, döntő

KAJAK-KENU

  • 14.00: férfi K–1 200 m, előfutamok (Molnár Péter/Tótka Sándor)

  • 14.21: férfi C–2 1000 m, előfutamok (Vasbányai Henrik, Mike Róbert)

  • 14.37: női K–4 500 m, előfutamok (Magyarország – Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Fazekas-Zur Krisztina)

  • 14.51: férfi K–4 1000 m, előfutamok (Magyarország – Hufnágel Tibor, Ceiner Benjámin, Kugler Attila, Somorácz Tamás)

  • 15.07: férfi K–1 200 m, elődöntő

  • 15.21: férfi C–2 1000 m, elődöntő

  • 15.29: női K–4 500 m, elődöntő

  • 15.36: férfi K–4 1000 m, elődöntő

ÖTTUSA

  • 15.00–00.00: női döntő

VÍZILABDA

  • 20.30: női döntő

AUGUSZTUS 20., SZOMBAT

ATLÉTIKA

  • 1.10–4.00: női magasugrás, döntő

BIRKÓZÁS

  • 15.00–18.00, 21.00: férfi szabadfogás, 86 kg (Veréb István); férfi szabadfogás, 125 kg (Ligeti Dániel) 

KAJAK-KENU

  • 14.07: férfi K–1 200 m, döntő

  • 14.14: férfi C–2 1000 m, döntő

  • 14.32: női K–4 500 m, döntő

  • 14.49: férfi K–4 1000 m, döntő 

ÖKÖLVÍVÁS

  • 19.00–21.00: férfi 75 kg, döntő

ÖTTUSA

  • 15.00–00.00: férfi döntő

TRIATLON

  • 16.00: nők (Kovács Zsófia, Vanek Margit) 

VÍZILABDA

  • 22.50: férfi döntő

AUGUSZTUS 21., VASÁRNAP

ATLÉTIKA

  • 14.30: férfi maratoni (Csere Gáspár, Józsa Gábor)

KERÉKPÁR

  • 17.30: férfi hegyikerékpár (Parti András) 

23.00: ZÁRÓ ÜNNEPSÉG


forrás: plazssiofok.hu

vissza

Hozzászólások